• Odnowiony
  • -13 %
20 pc 20mm x 10mm x 10mm Silne potężne magnesy Ziem Rzadkich Permanet Magnet 20*10*10 20x10x10 Bloku Magnes Neodymowy lodówka

20 pc 20mm x 10mm x 10mm Silne potężne magnesy Ziem Rzadkich Permanet Magnet 20*10*10 20x10x10 Bloku Magnes Neodymowy lodówka

€ 13.00
€ 14.95

gorąca sprzedaż20 sztuk Mały Blok Prostopadłościanu Magnesy Neodymowe Ziem Rzadkich 20mm x 10mm x 10mm N35
opisopis :
w celu lepszej wyświetlacz produktów, obraz został wzmocniony. proszę sprawdzić jego wymiary przed zakupem.Brand new i wysokiej jakości.
Super mocne magnesy Ziem Rzadkich-kiedy utknąć między sobą, oni są trudne do złamania od siebie.
może być również wykorzystywane do rozszerzenia chronione baterii litowych z wpuszczana punktów kontaktowych.
elektrycznie przewodzące (co czyni je nadaje się do rozszerzenia wpuszczone baterie).
idealne do przyklejania notatki na lodówka drzwi.
idealne dla projektów do-it-yourself.
rozmiar : 20mm x 10mm x 10mm
ocena : N35wieczerza silne magnesy, należy dbać!
skontaktuj się z nami, jeśli chcesz hurtowego to, dziękuję! wieczerza silne magnesy, należy dbać!w Zestawie : > 20 x Magnesy
płatnościakceptujemy Escrow.prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji o tym, jak zwrócić lub jakiekolwiek pytania dotyczące płatności.
przesyłkanie ponosimy odpowiedzialności za undeliverable adresu. zastrzegamy sobie prawo do ładowania opłatę ponownie zwrócone przedmioty z powodu niewłaściwego adresu.przedmiot zostanie wysłany przez w ciągu 24-48 godzin po jasnej zapłaty (z wyłączeniem weekendu i wakacje).czas przyjazdu :
1. Air Mail : 15-30 dni
2. EMS : 8-10 dniod czasu do czasu, to może opóźnić ze względu na lokalny rozliczania Klientów. jeśli nie dostać rzecz po 30 dni, proszę skontaktować się z nami, aby go rozwiązać.We don 't zaoferować łączyć.nie ponosimy odpowiedzialności za cła lub podatków w twoim kraju.
powrót1 Rok Gwarancji, oferty w pewności siebie!wszystkie produkty są w 100% Brand New. wszystkie elementy zostały przetestowane przed wysyłką.możemy wymieniać rzecz w ciągu 30 dni po otrzymaniu go, jeśli jest uszkodzony. wracającą rzecz musi mieć wszystkie oryginalne opakowanie i akcesoria z Zatwierdzenia Kod Powrotu.kupujący jest odpowiedzialny za koszty powracającego. będziemy odpowiedzialni za przesyłki z wymiany. zwrot zostanie dokonana po otrzymaniu wracającą rzecz.może to potrwać do 3 dni roboczych przetwarzać twój powrót po otrzymaniu produktu.
inni WSZYSTKIE ELEMENTY zostaną zapakowane Bez pudełkowej.dokładamy wszelkich starań, aby zarobić 100% perfect " Pięciogwiazdkowych " wyniki od ciebie. gwiazda-wyniki są dla nas bardzo ważne. jeśli coś o swojej transakcji nie spełnia twoich oczekiwań. DAJ NAM ZNAĆ, I DAĆ NAM SZANSĘ, ABY DOKONAĆ RZECZY TUŻ przed wyjazdem opinie.

Datasheet

Typ:
Stałe
Kształt:
Arkusz
Numer modelu:
as the title
Composite:
Magnes ziem rzadkich
Zastosowanie:
Magnes przemysłowe
Coating:
NiCuNi coating
Magnetized direction:
through thickness
Shape:
Disc Countersunk Magnets
Size:
20mm x 10mm x 10mm

Szybkie dostawy w kategorii