• Odnowiony
  • -28 %
Metalowa Rama Marka Projektant Lustro Motyl Okularów Przeciwsłonecznych Kobiety okulary Pani Okulary Kobiet Unikalne Nowy przyjeżdża

Metalowa Rama Marka Projektant Lustro Motyl Okularów Przeciwsłonecznych Kobiety okulary Pani Okulary Kobiet Unikalne Nowy przyjeżdża

€ 8.00
€ 11.05

witaj w moim sklepie 1. Jeśli potrzebujesz prawdziwe zdjęcie, prosimy o kontakt z nami. mamy w magazynie na nich, postaramy się odpowiedzieć i dołączyć zdjęcia natychmiast.
2. About Wysyłki. podczas normalnego czasu, będziemy wysyłać w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności w celach zamówienie. jeśli w okresie Chińskiego wakacje, będziemy wysyłać w ciągu 3 dni. 3. Jeśli jesteś hurtownikiem, Prosimy O contuct nas. zrobimy a rabatowy dla twojego zamówienia.
4. kiedy otrzymał nasze okulary, jeśli są jakieś problemy z nich. proszę zostawić wiadomość w zamówieniu lub poprzez aliexpress e-mail. będziemy go rozwiązać. 5. Niektóre problemy dotyczące zakupu operacja może również skontaktować się z nami. For przykład, (1) jak kupić wiele inny kolor oczu w tym samym czasie (2) jak dostać kupony i używać kupony. (3) Jak zdobyć nasze zniżki, po skontaktuj się z nami. (4) jak wystawić opinię i dołączone zdjęcia i Jak zmienić informacje zwrotne. nasze prośby o Opinie (1) twoja Opinia jest bardzo ważna do Aliexpress kup doświadczenie. please zostawić nam pozytywne opinie z 5-gwiazdkowy. (2) jeśli napotkasz jakieś problemy, proszę wysłać do nas zapytanie, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc ci rozwiązać ten problem. (3) jeśli czujesz żadnego insatisfaction, należy również prosimy dać nam wiedzieć, aby dać nam drugą szansę skorygować go przed zdecydujesz się pozostawiają neutralną lub negatywną opinię.

Datasheet

Okulary typu:
Okulary
Typ artykułu:
Okulary
Płeć:
Kobiety
Nazwa działu:
Dorosłych
Szerokość obiektywu:
56 mm
Nazwa marki:
ROSE CANDY
Styl:
Motyl
Rama materiał:
Stop
Materiał soczewki:
Poliwęglan
Atrybut soczewki optyczne:
Lustro,UV400
Wysokości obiektywu:
52 mm
Numer modelu:
WD102 Cool shades strong quality

Szybkie dostawy w kategorii