• Odnowiony
  • -5 %
4/4 Elektryczne Skrzypce z Litego drewna 3-11 # niebieski kolor 4 ciąg

4/4 Elektryczne Skrzypce z Litego drewna 3-11 niebieski kolor 4 ciąg

€ 70.00
€ 73.96

 bezpłatne części :
    cechy () :     ręcznie Rzeźbione Z Drewna Litego Budowypiękne I Ręcznie wykonane Wykończenie.wysokiej Jakości Układ Elektryczny, produkcji Ładne dźwięku Hebanu i Kołki, Lite drewno Reszta Podbródek, ładne jakości trwałe Tailpiecemały jack (1/8 '') Cichy Elektryczny System To : System cichy Elektryczny Zasilany Przez 9-V baterii1/4 '' do 1/8 '' Jack kabel, można połączyć się z najbardziej popularnych AMP,można podłączyć Słuchawki. możesz grać z słuchawek.Pro-Deluxe Trwałe Pluszowe Pokryte Nylonu Pokryte Shell Ciężka skrzynka z Szelki Plecaka i Kieszeń Na Zamek Błyskawiczny Frogged murzynki Bow Z Masy Perłowej Intarsji i Niebielonej Oryginalna Mongolski Z Włosia Końskiegoładne Jakości Kalafonia Ciasto.słuchawki, Alkaine AUX cable & 9 V Baterii Big Jack (1/4 '') To Układ Elektryczny : 1/4 '' Jack kabel, można połączyć się z najbardziej popularnych AMP,Pro-Deluxe Trwałe Pluszowe Pokryte Nylonu Pokryte Shell Ciężka skrzynka z Szelki Plecaka i Kieszeń Na Zamek Błyskawiczny Frogged murzynki Bow Z Masy Perłowej Intarsji i Niebielonej Oryginalna Mongolski Z Włosia Końskiegoładne Jakości Kalafonia Ciasto.Big Jack układ elektryczny zasilany przez AMP  usługi : powrotu/Refundacji Zaakceptować
powrót ochrona
gwarancja : 1-yearmiędzynarodowych Nabywców, Należy Pamiętać,
należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność.
proszę skontaktować się z urzędem celnym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/zakup.    mogę Zapewnić Różne modele i kolory części, Proszę powiedz mi swoją decyzję. :

Datasheet

Nazwa marki:
yinfente
Łuk materiał:
Brazylia drewna
Rozmiar:
4/4
Materiał podstrunnica:
Heban
Materiał tailpiece:
Ciemne drewno
Numer modelu:
4/4
Materiał wierzchni:
maple
Materiał twarzy:
Solid wood
Powrót/side materiał:
Solid wood
is_customized:
Yes

Szybkie dostawy w kategorii